כל מה שצריך לדעת על בחירת כלי עבודה

 

כאשר אנו באים לרכוש כלי עבודה, חשוב לנו לא להקל ראש בקניה ולקנות כלי חזק ואיכותי, שהעבודה אתו תהיה קלה ופשוטה אך שעלותו לא תהיה גבוהה מדי. 
ללא ספק, יש שורה ארוכה של פרמטרים שאנו רוצים לבדוק כאשר אנו באים לקנות כלי עבודה. בין אם זה מסור חשמלי או מקדחה, כלי לנגרות או לגינון- נרצה לוודא שקנינו את הכלי המתאים והטוב ביותר.
נעבור במאמר זה על מספר פרמטרים חשובים בבחירת כלי העבודה שיהיה המתאים והנכון ביותר עבורכם.

 
פרמטרים חשובים בקניית כלי עבודה

  • נוחות השימוש - כאשר אנו רוצים לקנות כלי עבודה בעיקר חשוב לנו שיהיה נוח וקל לעבוד עם הכלי. אם המקדחה תחליק לנו מהיד או שתהיה כבדה מדי אז העבודה תהיה מסורבלת וקשה יתר על המידה. לכן, בחרו כלי נוח לאחיזה, שאינו כבד מדי. זכרו לבדוק האם כלי העבודה צריך חיבור ישיר לחשמל או שהוא בעל סוללה נטענת, והתאימו משתנה זה אל אופי העבודה שאתם מתכננים. למשל, אם אתם מתכננים לזוז הרבה עם הכלי- מוטב לבחור מכשיר עם סוללה נטענת. 

  • חוזק ואמינות - אף אחד אינו רוצה מברגה שתתפרק לו לאחר מספר שימושים או מסור שייצא מהמקום. כלי חזק מאפשר טווח רחב יותר של עבודות ושימוש ארוך טווח בכלי, לעיתים אף לשנים רבות. כלי אמין יכול להעיד לא רק על חוזק כלי העבודה אלא גם על מידת הבטיחות שלו ועל הזמן שבו הוא צפוי לשמש אותנו. נוכל לסמוך על חברה בעלת רמת אמינות גבוהה שתספק לנו כלי שישרת אותנו שנים רבות.

  • אחריות - האחריות כמובן נגזרת מן היצרן. כצרכנים, נשאף לכלי עבודה בעל אחריות ארוכה ומקיפה ככל האפשר. נוסף על זה, וודאו כי יש מספיק תחנות תיקון בארץ ומוטב כאלו הקרובות למקום מגוריכם. במידה ואתם רוכשים את הכלי כאנשי מקצוע, כדאי לבדוק מהו זמן התיקון הממוצע והאם יסופק לכם כלי חלופי במקרה זה. הגיוני כי כלי עבודה יגיעו לתיקון מדי פעם, אך כדאי לוודא כי חסרונם לא יורגש מדי אצלכם. 

  • מחיר - טווח מחירי כלי העבודה יכול לנוע בין עשרות שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים עבור כלי אחד. לא תמיד הכלי היקר ביותר הוא הטוב והאיכותי ביותר. חישבו על השימוש העתידי שתעשו בכלי שלכם, מהו החוזק המקסימלי שהוא יהיה צריך, סביבת העבודה בה הוא יהיה בשימוש, האם הוא לצורך מקצועי או חובבני, מה תהיה תדירות השימוש בו, ועד כמה האחריות צריכה להיות מקיפה וארוכה. שקללו את כלל השיקולים וחישבו מהם הפרמטרים החשובים לכם ביותר. מתוך שקלול זה תוכלו להבין את טווח המחיר האופטימלי עבורכם.

 

בחירה אופטימלית

כאשר אתם באים לבחור ולרכוש כלי עבודה זוהי אינה קניה פשוטה מאחר ומדובר במוצר שישמש אתכם עוד שנים רבות, וקיים מגוון עצום של מכשירי וכלי עבודה בשוק. 
לכן, חשוב כי תנסחו היטב את השימוש הייעודי לכלי, את חוזק הכלי ואמינותו, את נוחות השימוש בו ואת בטיחותו וכמובן את סוגיית המחיר. מבין כל השיקולים הללו, בחרו את אלו החשובים לכם ביותר. מומלץ לגשת לאנשי מקצוע עם הפרמטרים החשובים לכם ביותר ולהתייעץ איתם בקניית כלי. בחירה מושכלת זו, תאפשר לכם ליהנות מכלי העבודה שלכם עוד שנים רבות. 


המאמר בחסות בית סנטר כלי עבודה לכל דורש http://buyitcenter.co.il

 
 
 

טופס התקשרות מהיר